banner3.jpg banner_keeper.jpg banner_regenboog.jpg header3.jpg header4.jpeg kampioenen2019_bannerA.jpg Sample 09 (1200x400).jpg

Trainingsschema

Dit schema loopt van 28-8-2021 t/m 15-10-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Benjamins Liselotte Waslander
Myrthe Schinkel
V1 - B
17:30 - 18:30 Funkey Nicia Kobusinge
Renée van Ede
V1 - A
17:30 - 18:30 M3F1 Lucas Kemps
Minke van Bennekom
V1 - C
17:30 - 18:30 M6E1 V2 - B
17:30 - 18:30 M8E1 V2 - CD
17:30 - 18:30 Mix6E1 Maud van Bennekom V2 - A
18:30 - 20:00 JC1 Pepijn Lammertse V1 - AB
18:30 - 20:00 MC1 Lucas Kemps
Inge van Omme
V1 - CD
18:30 - 20:00 MC2 Seger Steur V2 - AB
20:00 - 21:30 JA1 Mats Roos V1 - AB
20:00 - 21:30 MA1 V1 - CD Trainer HW
20:00 - 21:30 MA2 Maurits van Breemen V2 - AB
20:00 - 21:30 MA3 V2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JD1 Minke van Bennekom
Bonno Eberhard
V1 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Lousewies Steur V1 - AB
19:00 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep V1
19:00 - 20:30 MB1 V2 - AB Trainer HW
19:00 - 20:30 MB2 Dion Freriks V2 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Trainingsgroep V2 - AB
20:30 - 22:00 MB3 Dion Freriks V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JC1 Pepijn Lammertse V1 - AB Trainer HW
17:30 - 19:00 MC1 Sharon Hoksbergen
Maud van Bennekom
V2 - AB 27/09 t/m 03/11 is Sharon niet aanwezig, Maud vervangt haar.
17:30 - 19:00 MC2 V2 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 V1 - CD Trainer HW
19:00 - 20:30 MA1 V1 - AB Trainer HW
20:30 - 22:00 MA2 Maurits van Breemen V1 - AB
20:30 - 22:00 MA3 V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JD1 Minke van Bennekom
Bonno Eberhard
V1 - AB
17:30 - 18:30 M6E1 Myrthe Schinkel
Renée van Ede
V2 - C
17:30 - 18:30 M8E1 Eline Sleeking V2 - AB
17:30 - 19:00 MD1 Lousewies Steur V1 - CD
17:30 - 18:30 Mix6E1 Roxeanne Hoksbergen
Ynke Muller
V2 - D
19:00 - 20:30 JA1 Mats Roos V1 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Maurits van Breemen V2 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Lucas Kemps V1 - AB
19:00 - 20:30 MB3 Dion Freriks V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 3 V2 - CD
20:30 - 22:00 H45A V1 - CD
20:30 - 22:00 Veterinnen A Henrik van Bennekom V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 Keepers Jongste Jeugdteams Trainingsgroep V1 - A
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 Tjerk Blaas V1 - CD
19:30 - 20:30 Keepers training A-B jeugd Trainingsgroep V1 - B
19:30 - 20:30 Keepers Training C-D jeugd Trainingsgroep V1 - A
20:30 - 22:00 Heren Trainingsgroep V1 - CD

Agenda

Nog geen agenda punten.
Klik hier voor de gehele agenda.

Twitter