banner3.jpg banner_keeper.jpg banner_regenboog.jpg header3.jpg header4.jpeg kampioenen2019_bannerA.jpg Sample 09 (1200x400).jpg

Trainingsschema

Dit schema loopt van 14-6-2021 t/m 30-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Benjamins Lucas Kemps V1 - B
17:30 - 18:30 Funkey Lucas Kemps V1 - C
17:30 - 19:00 JC1 Bonno Eberhard
Lucas Kemps
V2 - CD
17:30 - 18:30 JD1 2021-2022 Dion Freriks V1 - D
17:30 - 18:30 M3F1 2021-2022 Lucas Kemps V1 - A
17:30 - 18:30 M6E1 Pepijn Lammertse
Pepijn Lammertse
V2 - B
17:30 - 18:30 Mix6E1 2021-2022 Seger Steur V2 - A
18:30 - 20:00 MB3 Maurits van Breemen V2 - AB
18:30 - 20:00 MC1 Reinier van Leeuwen V1 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Dion Freriks V1 - CD
19:00 - 20:30 JB1 Mats Roos V2 - CD
20:00 - 21:30 MA1 Reinier van Leeuwen V1 - AB
20:00 - 21:30 MA2 Dion Freriks V1 - CD
20:00 - 21:30 MA3 V2 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Wim Tjaberinga V2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 M8E1 2021-2022 Anoek Jansen
Inge van Omme
V1 - AB
17:30 - 19:00 MD1 Emily Fietelaars
Kirsten Dee
V1 - CD
18:30 - 20:00 MB2 Dion Freriks V2 - CD
19:00 - 20:30 MB1 V2 - AB Maurits Potters
20:00 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep V1
20:00 - 21:30 DJ3 2021-2022 Dion Freriks V2 - CD
20:30 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep V2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 JD1 2021-2022 V1 - CD trainer HW
18:30 - 20:00 JA1 2021-2022 Mats Roos V1 - CD
18:30 - 20:00 JC1 V1 - AB trainer HW
18:30 - 20:00 MC1 Sharon Hoksbergen V2 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Maud van Bennekom V2 - CD
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 Ber Berkhout V1 - CD
20:00 - 21:30 Dames Jong 2 V2 - AB
20:00 - 21:30 MA1 Reinier van Leeuwen
Ber Berkhout
V1 - AB
20:00 - 21:30 MA2 Maurits van Breemen V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 M8E1 2021-2022 Anoek Jansen
Inge van Omme
V1 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Seger Steur
Pepijn Lammertse
V1 - AB
19:00 - 20:30 MA3 Maurits van Breemen V1 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Wim Tjaberinga V1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Dion Freriks V2 - AB
19:00 - 20:30 MB3 Maud van Bennekom V2 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen 1 V1 - AB
20:30 - 21:30 veterinnen B Els van Bennekom V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 20:00 Keepers Jongste Jeugdteams Trainingsgroep V2 - B Enrico van Delden, Sifra Grevers, Yanniek van Dijk
19:00 - 20:00 Keepers Training C-D jeugd Trainingsgroep V2 - CD Enrico van Delden, Sifra Grevers, Yanniek van Dijk
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 Tjerk Blaas V1 - AB
19:00 - 20:30 Heren Jong 1 Reinier van Leeuwen V1 - CD
20:00 - 21:30 Keepers training A-B jeugd Trainingsgroep V2 - CD Enrico van Delden, Sifra Grevers, Yanniek van Dijk
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 V1 - CD

Agenda

Nog geen agenda punten.
Klik hier voor de gehele agenda.

Twitter