banner3.jpg banner_keeper.jpg banner_regenboog.jpg header3.jpg header4.jpeg kampioenen2019_bannerA.jpg Sample 09 (1200x400).jpg

Trainingsschema

Dit schema loopt van 29-8-2022 t/m 15-10-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins Lucas Kemps
Minke van Bennekom
V1 - C
17:00 - 18:00 Funkey Lucas Kemps
Fenna Dijkman
V1 - B
17:00 - 18:00 MixO9-1 (Mix6E1) Lucas Kemps V2 - C
17:00 - 18:00 MO10-1 (M8E1) Lucas Kemps
Roxeanne Hoksbergen
Inge van Omme
V2 - AB
17:00 - 18:00 MO9-1 (M6E1) Lucas Kemps
Myrthe Schinkel
V1 - D
17:00 - 18:00 MO9-2 (M6E2) Lucas Kemps
Xem van 't Veer
Joël Baan
V1 - A
18:00 - 19:30 MO14-1 (MC1) Lucas Kemps V2 - AB
18:00 - 19:30 MO14-2 (MC2) Lucas Kemps
Inge van Omme
V2 - CD
18:00 - 19:15 MO16-1 (MB1) Floor van Spriel V1 - AB
18:00 - 19:15 MO16-2 (MB2) Maud van Bennekom V1 - CD
19:15 - 20:30 MO18-1 (MA1) V1 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Trainingsgroep V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JO12-1 (JD1) John Nijhuis
Yannick Eberhard
V1 - AB
17:30 - 19:00 MO12-1 (MD1) John Nijhuis V1 - CD
19:00 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep V1
19:00 - 20:30 Heren Sevens 1 V2 - CD
19:00 - 20:30 JO16-1 (JB1) John Nijhuis V2 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Trainingsgroep V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 John Nijhuis V2 - A
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 John Nijhuis V2 - B
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MO14-1 (MC1) Minke van Bennekom V1 - AB
17:30 - 19:00 MO14-2 (MC2) V1 - CD
19:00 - 20:30 MO16-1 (MB1) V1 - AB
19:00 - 20:30 MO16-2 (MB2) V1 - CD
20:30 - 22:00 MO18-1 (MA1) V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins Lucas Kemps
Minke van Bennekom
V2 - B
17:00 - 18:00 Funkey Lucas Kemps
Danique Herrebrugh
Jasmine Botterblom
V2 - A
17:00 - 18:00 MixO9-1 (Mix6E1) Lucas Kemps V2 - A
17:00 - 18:00 MO9-1 (M6E1) Lucas Kemps
Myrthe Schinkel
V2 - C
17:00 - 18:00 MO9-2 (M6E2) Lucas Kemps
Renée van Ede
V2 - D
17:30 - 19:00 JO12-1 (JD1) V1 - CD
18:00 - 19:00 MO10-1 (M8E1) Lucas Kemps
Danique Herrebrugh
Jasmine Botterblom
V2 - AB
18:00 - 19:30 MO12-1 (MD1) Lucas Kemps
Minke van Bennekom
V2 - CD
19:00 - 20:30 JO16-1 (JB1) V1 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Trainingsgroep V1 - D
20:30 - 22:00 Veteranen A en B Trainingsgroep V1 - AB
20:30 - 22:00 Veterinnen A V1 - C
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Keepers Jongste Jeugdteams Trainingsgroep V1 - AB Trainer : Enrico van Delden
18:30 - 20:00 Inlooptraining jeugd Trainingsgroep V1 - CD Trainer : John Nijhuis
19:00 - 20:00 Keepers Training C-D jeugd Trainingsgroep V1 - AB Trainer : Enrico van Delden
20:00 - 21:00 Keepers training A-B jeugd Trainingsgroep V1 - AB Trainer : Enrico van Delden
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 John Nijhuis V1 - C
20:00 - 21:30 Dames Jong 2 John Nijhuis V1 - D
20:00 - 21:30 Heren Sevens 1 V2 - AB

Agenda

Nog geen agenda punten.
Klik hier voor de gehele agenda.

Twitter